id390993856 ZESPÓŁ SZKÓŁ
 

tel.:438714047  fax: 438714133  email: zsrlut-sekretariat@wp.pl

CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO facebook image18 bipPNG2 LogoPNG300pikseli id509pxHerb_Polskisvg w LUTUTOWIE logo2023min

BAZA DYDAKTYCZNA DO KSZTAŁCENIA TEORETYCZNEGO

   W szkole znajdują się trzy pracownie informatyczne wyposażone w nowoczesny sprzęt komputerowy i elektroniczne maszyny od pisania na których  uczniowie poznaja tajniki informatyki i uczą się poprawnych zasad maszynopisania. Każda
z tych pracowni wyposażona jest w  zestawy komputerowe PC   oraz drukarki i skanery. Podczas zajęć w pracowniach komputerowych każdy uczeń ma do dyspozycji oddzielny komputer co doskonali jego umiejętności. W każdym profilu kształcenia uczniowie zdobywają wiedzę z zakresu informatyki, co ułatwia im w dalszym etapie życia, znalezienie odpowiedniej pracy. W pracowniach tych kształci się przyszłych ekonomistów którzy zdobywają wiedze z zakresu komputeryzacji prac biurowych i zasad komputeryzacji. Wszystkie pracownie informatyki posiadają bogate wyposażenie dodatkowe: kolorowe drukarki, skanery, nagrywarki płyt CD, kopiarki, rzutniki multimedialne itp.
      Posiadamy również nowoczesną pracownię chemiczną. Na dzień dzisiejszy jest to jedna z najlepiej wyposażonych pracowni w województwie łódzkim. Uczniowie mają do dyspozycji odpowiedni sprzęt laboratoryjny, który umożliwia im rozwijanie ich umiejętności w zakresie nauk chemicznych. Pracownia chemiczna to jedna z najnowocześniejszych pracowni w naszej szkole. Znajdują się tutaj supernowoczesne stanowiska do wykonywania doświadczeń chemicznych. Bogaty zestaw odczynników i aparatury laboratoryjnej pozwala na wykonywanie doświadczeń chemicznych znacznie wybiegający poza program szkoły średniej a nawet i wyższej.
      W profesjonalnie wyposażonej pracowni przyszli rolnicy zdobywają fachową wiedzę z zakresu uprawy pielęgnacji i ochrony roślin.
Wszystkie racownie posiadają między innymi:
zestaw audiowizualny wyposażony w magnetowid telewizor i kolorową kamerę wideo oraz wysokiej klasy multimedialny zestaw komputerowy sprzężony z telewizorem dzięki czemu uczniowie mogą również obserwować wyniki pracy komputera ze swoich ławek.
Niektóre klasy wyposazone są rownież w tablice interaktywne, gdzie mozna
w sposób bardziej obrazowy przedstawić bardziej złożone zagadnienia i przeprowadzić symulacje procesów z róznych dziedzin wiedzy.

IMG_6639 IMG_6608 SV103213 SV103214 SV104475 B3 SV106023

PROJEKTOWANIE OGRODÓW w TECHNIKUM ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

PRACOWNIA CHEMII

PRACOWNIA EKONOMICZNA

PRACOWNIA EKONOMICZNA

JEDNA Z PRACOWNI KOMPUTEROWYCH

SALA GIMNASTYCZNA

JEDNA Z PRACOWNI KOMPUTEROWYCH